Bize Ulaşın : 03624350253

Kurumsal

Şirketimiz, Araç taşıma sektöründe 15 yıldır müşteri odaklı hizmet veren kurumsal bir firmadır. 750 m2 açık-kapalı alanı, 20 çalışanı ve 8 oto taşıma (Kurtarma ve vinç) aracı ile araç taşıma ve kurtarma sektöründe pazar payı lideridir. Tecrübeli genç, dinamik ve sorumluluk sahibi kadrosuyla taşımacılık alanındaki başarılarını sürekli arttıran firmamız; genç ve dinamik araç filosu ile gümrükleme, depolama, oto kurtarma, pert araç taşıma, vinç ve lojistik faaliyetleri ve sınırsız hizmet anlayışıyla sektörde yoluna devam etmektedir. Kuruluşundan bugüne, hizmet kalitesi ve ilkelerinden ödün vermeden çözüm odaklı kurumsal vizyonunu sürekli geliştirerek istikrarlı bir büyüme grafiği yakalamıştır. Samsun başta olmak üzere Ordu, Sinop, Amasya, Giresun, Trabzon ve Tüm Karadenize hizmet vermektedir. İşlerimizi insana, çevreye zarar vermeden ve kazaya sebep olmadan sürdürmeyi ilke edinmiştir. Sektörümüzün gerekli belgelerinden K2 belgemiz ve gerekli tüm belgelerimiz mevcuttur. Merkez Yol yardım dünden bugüne geldiği noktada hizmet kalitesini arttırabilmek elinden gelen herşeyi yapmıştır. Müşteri ilişkilerinde çözüm odaklı ve rekabetçi çalışmaya özen gösterir.

Kalite Politikamız

  • Yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak,
  • Müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak,
  • Çalışanlarımızın tatmini ve moral değerlerini arttırmak,
  • İnsanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmek

Misyonumuz

Üçgen Yol Yardımı olası bir arıza durumunda acil yol yardım hizmeti sayesinde, aracınız onarıma ihtiyaç duyduğunda, ekibimiz en kısa sürede ulaşır ve arızanızı kaldığınız bölgede onarır. 

Yol şartlarında gereken tüm arıza, bakım ve aracınızın servise götürülmesi hizmetlerimiz mevcuttur. Yapmanız gereken acil yol yardım telefonlarımızdan bize ulaşmanızdır. Bulunduğunuz yere ivedilikle intikal edip gereken yardım yapılacaktır. 

Üçgen Yol Yardımı aracımızda gerekli tüm cihazlar mevcut olup; yakıt ikmali, lastik değiştirme, motor ve beyin testi, akü takviyesi, ve her türlü arıza tespiti yapılır.
amacımız türkiyenin tüm yollarına tüm bölgelerinde siz müşterilerimize hızlı yol yardım hizmeti sağlamak.

 

 

 

Back to Top